BAŞKAN HASAN KILCA’DAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARET


KILCA, YANGINDA HASAR GÖREN FABRİKAYI DA ZİYARET ETTİ

HASAN KILCA: ESNAFIMIZLA BİRLİKTE İLÇEMİZE DEĞER KATIYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile birlikte KONSAN Sanayi Sitesi'ni ziyaret ederek burada faaliyet gösteren esnafla bir araya geldi. Bölge esnafının istek ve taleplerini dinleyen Başkan Hasan Kılca ve Mehmet Genç, site içerisinde geçtiğimiz günlerde çıkan yangında hasar gören fabrikaya da geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, KONSAN Sanayi Sitesi'ni ziyaret ettiler.

Site içerisinde faaliyet gösteren esnafı tek tek dolaşan Başkan Hasan Kılca ve Mehmet Genç, bölge esnafının istek ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu.

BAŞKAN KILCA YANGINDA HASAR GÖREN FABRİKAYI ZİYARET ETTİ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, esnaf buluşması kapsamında geçtiğimiz günlerde KONSAN Sanayi Sitesi'nde çıkan yangında zarar gören fabrikayı ziyaret ederek fabrika işletmecilerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Hasan Kılca ve Mehmet Genç, kauçuk ve sünger üretimi yapan fabrikanın işletme sahibiyle bir süre görüşerek talihsiz olay hakkında bilgi aldı.

Fabrika işletmecilerine geçmiş olsun dileklerini ileten Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, "Çıkan yangın hepimizi son derece üzdü. Ama Elhamdülillah gerek Büyükşehir İtfaiyemiz gerekse belediyemizin ekiplerimizin gayretiyle yangın söndürüldü. Tabii herhangi bir can kaybımızın olmaması, bir nebze de olsa yanan yüreğimizi serinletti. Temennimiz, bir daha böyle olayın yaşanmaması. Bu konuda bizlere düşen neyse yapmaya ve destek vermeye devam edeceğiz. Bir kez daha işletme sahiplerimize ve bütün çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

GÜÇLÜ ESNAF KARATAY'IN GÜCÜNE GÜÇ KATAR

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, vatandaşlarla da sık sık bir arada olmaya gayret ettiklerini vurguladı.

Başkan Hasan Kılca, insan odaklı hizmet üretip sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederken gönül belediyeciliğini çok önemsediklerinin altını çizerek, "Karatay Belediyesi olarak ortak akılla çözümler üretmek en temel felsefemizdir. Karatay'ımızın yararına olan her işte ilçemizin tüm dinamikleriyle el ele vererek çalışmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda da alın teriyle çalışan, ülkemize, şehrimize ve ilçemize değer üreten esnafımızı ziyaret ettik, hayırlı işler ve bol kazançlar temennilerimizi ilettik. Esnafı güçlü olan bir yer, her zaman çok daha güçlü olur, yarınlara daha güvenle bakar. Dolayısıyla esnafımızın güçlü olması, Karatay'ımızın da gücüne güç katacak. Karatay Belediyesi olarak bu sürece katkı sunduk, sunmaya da devam edeceğiz. Kovid-19 salgını sürecinde kiracımız olan esnafımızdan süreç boyunca kira almadık. Bundan sonrası için de esnafımızla birlikte yerel yönetimlerin ne gibi destekleri olabileceği hususunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. İnşallah, hep beraber bu zorlu günleri de geride bırakacağız" ifadelerine yer verdi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar