SARRAF BAŞAK MÜCEVHER VE ALTIN İNDİRİM GÜNLERİ 8-14 ŞUBAT’TA DEDEMAN OTEL’DE


Sarraf Başak Kuruluşunun 43. Yılına özel, 8-14 Şubat 2019 tarihleri arasında Dedeman Otel'de Konya Mücevher ve Altın indirim günleri gerçekleştirecek. Başak Firma Sahipleri Adem-Hasan Atar; Sarraf Başak Mücevher ve Altın İndirim günlerine tüm Konyalı hemşehrilerimizi bekliyoruz."dediler

Başak Sarraf İndirimli Mücevher ve Altın İndirim günleri hakkında bilgi veren firma sahipleri Hasan-Adem Atar" Başak Kuyumculuk Mücevherat olarak 1977' yılından bu yana misyon ve vizyonumuz doğrultusunda ilkeli ve kararlı çalışmalarımızla, tüm değerli dost, müşteri ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler, fikirler üretmeye çalışan firmamız kuruluşumuzun 43. yılımızda da geçen yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştireceğimiz indirim günlerinde sizlerin beğenisine sunacağımız her bütçeye hitap eden, çok geniş ürün yelpazesine sahip, Uluslararası sertifikalı mücevher ve altın takı ürünlerini, " Üreticiden Tüketiciye fiyat avantajlarıyla" kaliteyi, yeniliği, dünya trendlerini, modern tasarımları bizzat yerinde görüp tecrübe etmeleri ve denemeleri için 8 -14 Şubat 2020 tarihlerinde sabah saat 10.30'dan akşam saat 22.00.'ye kadar Konya Dedeman otelde özen'le hazırladığımız etkinlik alanımızda izlerin beğenisine sunacağız..

Başak Kuyumculuk Mücevherat olarak vizyon ve misyonumuz doğrultusunda ilkemiz siz değerli dost ve müşterilerimize kaliteli hizmet ile memnuniyetiniz öncelikli hedef ve amacımızdır.

Başak Kuyumculuk Ve Mücevherat olarak amacımız tüm dünyada global ekonomik sıkıntıların yaşandığı böyle bir dönemde şehrimizin sosyal, kültürel ve özellikle ekonomik yapısına katkıda bulunarak, sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmak ve firmamızı ileriye taşıyarak geliştirmek arzumuz ve geleceğe dönük hedefimizdir.

Başak Kuyumculuk Ve Mücevherat Olarak 'Kuruluşumuzun 43 yılında da Konyamıza özele ve şehrimize yakışan etkinliğimizde 2020 yılında da dünyanın en seçkin firmalarının ürünlerini sizlerin hizmetine, beğenisine sunmaktan son derece onurlu, mutlu ve de gururluyuz.

Konyamızda sizler için ilkleri gerçekleştiren firmamızın Başak Kuyumculuk Mücevher ve Altın İndirim Günlerine tüm hemşehrilerimizi, Basın ve Medya Vasıtasıyla haberdar edip, üretici fiyat avantajlarıyla, kaliteyi, Dünya trendlerini, modern tasarımları, yerinde tecrübe ederek deneyim yaşayabilecekleri bir ortam hazırlamayı amaçladık.

8 Şubat 2020 Cumartesi günü saat: 10.30'da Dedeman otelde açılışını gerçekleştireceğimiz Sarraf Başak Mücevher ve Altın İndirim Günleri açılışına tüm Konyalı hemşehrilerimizi bekliyoruz" dedi.

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar