KONYALI MEFRUŞAT MAĞAZALARI BRİLLANT PERDE 2020 LANSMANINDA BULUŞTU


Brillant Perde 2020 lansman tanıtımını Konya'da Anemon otelde Konyalı Mefruşat mağazaları ve esnafların katılımıyla gerçekleştirildi.

Konya'da mefruşat mağazalarıyla bir araya gelen, firma Brillant Perde 2020 lansmanı Konya'da 2 gün boyunca Anemon otelde yaptı.

Brillant Perde Anadolu Bölge Müdürü Dağhan Sarvan ve Konya Müdürü Ferhat Özlerim" Konya Anemon Otel'de gerçekleştirdiğimiz ve iki gün süren Brillant Perde 2020 lansmanına Konyalı Mefruşat Mağazaları ve esnafları büyük bir ilgi göstermesi bizleri mutlu etmiştir.

Brillant Perde olarak; farklı iller ve bölgelerdeki ürün sunum etkinliklerini 2020 yılında da sürdürmeye ve yeni ürün konseptleriyle bölgesel müşterilerine hizmet ve destek vermeye devam ediyoruz Firma olarak tüm Konyalı Mefruşat mağlarına ve esnaflarına hayırlı işler diliyoruz" dedi.

Konya'lı Mefruşat Mağazaları ve Esnaflar ise, Brillant Perde 2020 lansmanının Konya'da yapılmasından dolayı mutlu olduklarını, yeni ürün konseptlerini Konya'da görmekten dolayı memnun olduklarını vurguladılar.


 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar