Bozkır’a yeni oto galericiler sitesi yapılacak


Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar ve Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Bozkır'da faaliyet gösteren oto galerici esnafıyla belediye konferans salonunda bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Oto galerici esnaflarının daha geniş ve site halinde bir arada bulunmaları için yeni oto galeri sitesi yapılmasının istişare edildiği toplantıda, TOKİ ile birlikte Bozkır çevre yolunda yeni oto galerici sitesinin yapılması planlandı.

Oto galerici esnaflarıyla istişare eden Kaymakam Bayraktar ve Başkan Saygı, girişimlerin başlatılacağını belirterek yakın zamanda somut adımların atılacağını belirtti. TOKİ ile işbirliği içerisinde yapılması planlanan site ile birlikte oto galerici esnaflarının daha konforlu ve daha geniş alanlarda esnaflık yaparak sektörün Bozkır'da daha da gelişmesi hedefleniyor.

İstişare toplantısında konuşan Bozkır Kaymakamı Oltan Bayraktar, oto galericilik sektörünün Bozkır'da daha da gelişmesi için esnaflardan gelen talep doğrultusunda çalışmalara başladıklarını belirterek yakın zamanda somut adımların atılacağını söyledi.

Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı ise,  Bozkır'da oto galerici sektörünün ciddi anlamda Bozkır'a katma değer sağladığını, bu kapsamda bu sektörün daha da gelişmesi için Kaymakamlık ve Belediye işbirliğiyle ilçeye yeni bir oto galerici sitesinin kazandırılması için düğmeye bastıklarını vurgulayarak hızlı bir şekilde TOKİ ile işbirliği içerisinde çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar