SARRAF BAŞAK MÜCEVHER VE ALTIN FUARI 9-14 ŞUBAT’TA


Sarraf Başak Kuruluşunun 42. Yılına özel, 9-14 Şubat 2019 tarihleri arasında Dedeman Otel'de açılacak olan Mücevher ve Altın Fuarı indirimli günlerinin tanıtım ve bilgilendirme basın toplantısı Dedeman Otel Çatalhöyük toplantı salonunda gerçekleştirildi. Firma Sahipleri Adem-Hasan Atar; Sarraf Başak İndirim avantajlı Mücevher ve Altın Fuarına tüm Konyalı hemşehrilerimizi bekliyorum

Bu yıl ikincisi organize edilecek olan Başak Sarraf İndirimli Mücevher ve Altın fuarı hakkında bilgi veren firma sahipleri Hasan-Adem Atar" Başak Kuyumculuk Mücevherat olarak 1977' yılından bu yana misyon ve vizyonumuz doğrultusunda ilkeli ve kararlı çalışmalarımızla, tüm değerli dost, müşteri ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler, fikirler üretmeye çalışan firmamız kuruluşumuzun 42. yılımızda da geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz sizlerin beğenisine sunacağımız her bütçeye hitap eden, çok geniş ürün yelpazesine sahip, HRD.Antwerp Uluslararası sertifikalı mücevher ve altın takı ürünlerini, " Üreticiden Tüketiciye fiyat avantajlarıyla" kaliteyi, yeniliği, dünya trendlerini, modern tasarımları bizzat yerinde görüp tecrübe etmeleri ve denemeleri için 9,10,11,12,13,14 Şubat 2019 tarihlerinde sabah saat 10.30'dan akşam saat 22.00.'ye kadar Konya Dedeman otelde özen'le hazırladığımız etkinlik alanımızda izlerin beğenisine sunacağız..

Başak Kuyumculuk Mücevherat olarak vizyon ve misyonumuz doğrultusunda ilkemiz siz değerli dost ve müşterilerimize kaliteli hizmet ile memnuniyetiniz öncelikli hedef ve amacımızdır.

Başak Kuyumculuk Ve Mücevherat olarak amacımız tüm dünyada global ekonomik sıkıntıların yaşandığı böyle bir dönemde, ülkemizin de içinde bulunduğu, geçirdiği, adeta bağımsızlık mücadelesi verdiğimiz,çeşitli ekonomik sıkıntı ve zorlukların yaşandığı böyle bir dönemde şehrimizin sosyal, kültürel ve özellikle ekonomik yapısına katkıda bulunarak,sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmak ve firmamızı ileriye taşıyarak geliştirmek arzumuz ve geleceğe dönük hedefimizdir.

Başak Kuyumculuk Ve Mücevherat Olarak 'Kuruluşumuzun 42 yılında da Konyamıza  özele ve şehrimize yakışan etkinliğimizde 2019 yılında da dünyanın en seçkin firmalarının ürünlerini sizlerin hizmetine, beğenisine sunmaktan son derece onurlu, mutlu ve de gururluyuz.

Ayrıca Konya'da bir ilk! 9-10 Şubat 2019 tarihleri arasında HRD Antwerp Uluslararası ücretsiz Pırlanta eğitimi ve Pırlanta sergisi de gezip görmeniz için sizleri bekliyoruz. 10.30 - 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek bu muhteşem etkinlikleri kaçırmayın! Konyamızda sizler için ilkleri gerçekleştiren firmamızın Başak Kuyumculuk Mücevher Ve Altın Fırsat Günleri organizasyonumuzda tüm hemşehrilerimizi, Basın ve Medya Vasıtasıyla haberdar edip, üretici fiyat avantajlarıyla, kaliteyi, Dünya trendlerini, modern tasarımları, yerinde tecrübe ederek deneyim yaşayabilecekleri bir ortam hazırlamayı amaçladık.

9 Şubat 2019 Cumartesi günü saat: 10.30'da Dedeman otelde açılışını gerçekleştireceğimiz Sarraf Başak Mücevher ve Altın Fuarı açılışına tüm Konyalı hemşehrilerimizi bekliyoruz" dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar