Çumra OSB’de yıl sonu değerlendirmesi


Çumra Organize Sanayi Bölgesi yıl sonu değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Çumra Sultan Abdülhamid Han Bilgehanesinde gerçekleştirilen toplantıya Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece, Çumra Belediye Başkanı ve Çumra OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, Başkan vekili ve Çumra Ticaret Odası Başkanı Metin Kural ve Çumra Organize Sanayi Bölgesinde yatırım yapan 37 firma temsilcisi katıldı.

Çumra Sultan Abdülhamid Han Bilgehanesinde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında Çumra Organize Sanayi Bölgesinin eksik ve yeni yatırımları konuşuldu.

Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece, Çumra Organize sanayi bölgemizde en iyi ve en yüksek teknolojinin kullanılmasıyla üretimde en iyi atmosferi oluşturulması gerekliliğine vurgu yaptı.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz ve Çumra OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Mehmet Oğuz düzenlenen değerlendirme toplantısında;

"Bugün Çumra Organize Sanayi bölgesi toplantısındayız. Çumra deyince akla ilk olarak Tarım ve Hayvancılık gelir ama Parkobirlik Genel Başkanı Recep Konuk Başkanımızın öncülüğün dünyanın en iyi fabrikası ilçemizde kuruldu. İnşallah Çumra Organize Sanayide ilçemizin ve İlimizin en önemli cazibe merkezlerinden birisi olacak, bugün burada Çumra Organize Sanayi Bölgemize yatırım yapan 37 müteşebbis firma yetkililerimizle eksiklerimizi ve neler yapabileceğimizi konuştuk. Allah'a şükürler olsun şuan Türkiye'deki en borçsuz sıkıntısız ve adli bir olayı olmayan bir Organize Sanayi Bölgesine sahip durumdayız. Ben ilçeme yatırım yapan 37 firmamıza ve bizler için kıymetli olan 1 kişinin bile önemliyken en az her firmanın en az 10 kişinin istihdamını sağlamayı hedefliyor Allah onlardan razı olsun ve İlçemize hayırlı olsun dedi.  

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar