PTT KONYA; ”Sizin için mesai saatlerini değiştirdik”


Konya PTT Başmüdürlüğü, "Sizin için mesai saatlerini değiştirdik…!" sloganıyla Konya'lara daha çok hizmet verebilmek adına bazı günlerde mesai saatlerini değiştirerek yeni bir proje daha imzasını attı.

Hizmet adına Konya'da projeler üretmeye devam ettiklerini söyleyen Konya PTT Başmüdürü Akın Akıncı, " Konya PTT olarak Konyalılara daha iyi ve kaliteli bir hizmet vermek adına geliştirdiğimiz projelerimizi hayata geçiriyoruz. Son olarak " Sizin için mesai saatlerini değiştirdik " sloganıyla ürettiğimiz projenin startını verdik.

İlk etapta belirlediğimiz PTT Alaaddin, Çarşı, Semazen Merkez ve Otogar, Zafer şubelerinde 08.30–17.30 mesai saatini08.30- 18.30 olarak değiştirdik Bu projemiz sayesinde mesai'den çıkan Kamu çalışanları ve Konyalı vatandaşlarımızı yararlanma imkânı bulacaklardır.

PTT Konya Başmüdürlüğü olarak ayrıca, Makro AVM, Novada AVM' de haftanın 7 günü hizmet verilmektedir. PTT Ereğli- PTT Akşehir Merkezlerinde Cumartesi günleri 10.00–16.00 saatleri arasında hizmet verilmeye başlanıldı.

PTT Konya Başmüdürlüğü olarak Konyalı vatandaşlara daha iyi hizmet verebilme adına projeler üretmeye devam edeceğiz. Konyalı her şeyin en iyisi layıktır." Dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar