DEDEMAN KONYA’DA KIŞ DÜĞÜNLERİ YAZ DÜĞÜNLERİNİ ARATMIYOR


​Dedeman Konya Oteli, hayatımızın en önemli anlarından biri olan düğünlerin muhteşem geçmesi için yeni uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyor.

Dedeman Konya Ziyafet Satış Müdürü Nihal Yılmaz, düğününü Dedeman Konya'nın şık salonlarından birinde, romantik bir atmosferde gerçekleştirmek isteyen çiftler için kış fırsatlarının başladığını belirtti. Dedeman Konya'nın kış düğünlerine özel fırsat paketinde; gelin damadın ilk dans dersi, karşılama kokteyli, balayı tatili ve 1. evlilik yıldönümü sürprizlerinin yer aldığını belirten Yılmaz, kış düğünlerine olan ilginin her sene arttığını ifade etti. Şef Abdullah Çelik ve ekibinin maharetli ellerinden çıkan lezzetli menülerle zenginleşen düğün organizasyonları, her zevke ve bütçeye hitap eden dekorasyon ve müzik önerileriyle de kişiselleştirilebiliyor. Her çifte aynı konseptte düğün uygulamasının geçmişte kaldığını belirten Yılmaz, düğünlerin gelin-damadın zevkini yansıtacak ve her detayın titizlikle düşünüldüğü bir organizasyon olması gerektiğini söyledi. Bunu, gerek düğünden önce yaptığımız demo yemeği, gerekse çiftlerin kendi zevklerine ve tarzlarına uygun süsleme ve müzik alternatiflerinden seçim yapmasıyla sağlıyoruz diye ekledi.

Son olarak Yılmaz, evlilik planı yapan çiftleri, Dedeman Konya'daki muhteşem düğün organizasyonları ile ilgili detaylı bilgi almak ve Mart ayı sonuna kadar sürecek avantajlardan yararlanmak üzere Otel'in güleryüzlü ve dinamik ziyafet satış ekibi ile görüşmeye davet etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar