Yılın Lezzet Ödülü yine Cemo Restorant’ın


​Mevlana Hoşgörü Barış Kültür ve Sanat Derneği Tarafından organize edilen 2015 yılı Mevlana Hoşgörü ve Barış Ödülleri gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Gecede Cemo Restoran geçen yıl olduğu gibi yine yılın lezzet ödülünü aldı.

Konya'da bir otelin toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül töreninde; Mevlana Hoşgörü, Barış, Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Volkan Çakır'ın açılış Konuşmanın ardından 'Mevlana Hoşgörü ve Barış Ödülleri' tek tek sahiplerine takdim edildi. Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın sunduğu gecede bir birinden ünlü spor adamı gecede ödüllerini aldı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın yılın en hoşgörülü ve başarılı kulüp başkanı ödülüne layık görüldüğü gecede Yılın Lezzet Markası ödülünü Konya'da 31 yıldır faaliyet gösteren Cemo Resteron aldı."

Ödülünü Bursaspor'un başarılı Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun elinden alan Cemo Restoranları Genel Müdürü Gökhan Karamercan "Cemo grubu olarak 1985'ten bu güne 31 yıldır hizmet sektöründeyiz, bünyemizde Nalçacı, Selçuklu ve Meram olmak üzere 3 restoran, bir düğün ve toplantı salonu ile bir kasap mevcut. Artık lezzeti ve müşteri memnuniyeti tescillenmiş Cemo restoranlarının kalitesinin bu tür ödüllerle somutlandırılmış bir hale gelmesi mutluluk verici, bizi bu ödüle ikinci kez üst üste layık gören müşterilerimize ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim." Dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar