TOPTANCILAR SİTESİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ALTAY’A ZİYARET


​1972 Toptancılar Sitesi Yönetimi, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti.

 

1972 Toptancılar Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gövez ve beraberindeki heyet,  Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a Toptan Gıdacılar Sitesine yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür eden Gövez, esnaflardan gelen istek ve önerileri de Başkan Altay' a iletti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, " Konya'nın önemli ticaret merkezlerinden biri olan toptancılar sitesinin canlandırılması için esnafımız ve belediyemiz ortak hareket ediyor. Hemşerilerimizin daha sağlıklı ve rahat koşullarda alışveriş yapmalarını sağlamanın yanı sıra, işletme sahiplerinin de mevzuata uygun şekilde ticaret yapmalarını amaçlıyoruz. Toptancılar çarşısının sıkıntılarından biri olan kaldırım işgallerini kaldırdık. Bu uygulama,  toptancılar çarşımızda ticaretin canlanmasına katkı sağlayacaktır. Bu çalışmaları yaparken alıcının ve satıcının haklarının korunmasına özen gösteriyoruz" dedi.


Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a teşekkür eden 1972 Toptancılar Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gövez, "Toptancılar çarşısı esnafları olarak hemşerilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek ve bu bölgeyi alışverişin cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz. Bu konuda, bizler esnaf olarak üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Özellikle Selçuklu Belediye Başkanımızın çalışmaları ve farklı zamanlarda çarşımızı ziyaretleri esnafımızı memnun ediyor" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar