Hidroliksan Halim Usta’dan Büyük Başarı


​Değişen ve gelişen yüzü ile Hidroliksan Halim Usta Pres ltd. şti, Türkiye ve Dünya da daha büyük işler yapmak için yatırımlarına devam ediyor.  Marka değerini gün geçtikçe arttıracak kurumsal çalışmalarda bulunuyor.

 

İleri teknoloji ve 40 ülkeye ihracat

Hidroliksan Halim Usta Pres şirketi;  otomotiv, tarım, metal şekillendirme ve geri dönüşüm sektörleri başta olmak üzere, güç ve biçimlendirme ihtiyacı olan her sektöre hitap etmektedir. Güçlü yapısı, sahip olduğu kaliteli yönetim sistemi, eğitimli insan kaynakları ve takipçisi olduğu teknoloji ile sanayicisi için yüksek kaliteli çözümler üreten Hidroliksan, kalite ve hizmet anlamında dünyanın güvenini kazanmıştır. Başta Avrupa, Orta Doğu, Batı Afrika ve Asya ülkeleri olmak üzere, 40'ın üzerinde ülkeye ihracat yapan firma, bu ülkelerin hemen hemen hepsinde bayilere sahip olmakla beraber fuar ve diğer tanıtım faaliyetlerinde bulunmaktadır.

 

Yeni teknolojik gelişimleri takip ederek üretilen Presler arasında:    

1000 Ton kapasiteye kadar,  Atölye pres,,  3000 Ton kapasiteye kadar sıvama presler,  3000 Tona kadar ütüleme presleri,  1000 ton kapasiteye kadar kolonlu presler,  500 Ton kapasiteye kadar c tipi presler bulunmaktadır.  Bunların yanında, küçük atölyelere hitap eden hortum sıkma presleri, bronş presleri, büküm presleri, hidrolik aksam ve müşterinin talepleri doğrultusunda özel presler de üretilmektedir.  

 

Almanya'ya yeni ürün satışı

Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen dünyanın sayılı makine fuarı olan Euro Blech'te büyük bir Stand ile katıldı. Fuarda ciddi bağlantılar sağlayarak, Almanya'ya üç tane makine sattı. Özel imalata yönelik Preslerini sergileyerek Müşterilerinin Bilgilerine sunan Hidroliksan Fuar esnasında çok önemli görüşme ve bağlantılar gerçekleştirdi. Sergilemiş olduğu presleri Fuar sonrası Müşterine teslim eden Firma daha büyük ve özel imalat olan yeni preslere yönelerek Sektördeki konumunu güçlendirdi.

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar