BAŞKAN TUTAL, GÜRBÜZ ETLİEKMEK'İN AÇILIŞINI YAPTI


​Seydişehir Hanboğazı'nda uzun yıllar ilçe halkına hizmet veren Gürbüz Etliekmek yeni işyerinde Seydişehir halkına hizmet vermeye devam edecek.

Çarşı Meydanı'nda hizmete giren Gürbüz Etliekmek'in açılışını Belediye Başkanı Mehmet Tutal yaptı. Dualarla yapılan açılışa belediye meclis üyeleri, İlçe Müftüsü Kemal Özdemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşma yapan Belediye Başkanı Tutal, Seydişehir Belediyesi olarak esnafların, Kobilerin işlerini yükseltmeleri yeni yatırımlara girebilmeleri için fikirlerini projelendirmelerini, bu noktada belediyeye başvurularında proje ekibinden destek alınabileceğini ifade etti.

Tutal, "İlçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi bizleri memnun ediyor. Seydişehir insanının en güzel hizmetlere layık olduğunu hepimiz biliyoruz. İlçemizin en eski işletmecilerinden Bilal abimize böyle güzel bir mekân kazandırdığı için teşekkür ederiz." dedi.

Başkan Tutal, "Son zamanlarda devletin çeşitli kurumlarından, Mevka'dan ve diğer kurum ve kuruluşlarından küçük esnaflarımıza yönelik ciddi projeler var. Seydişehir Belediyesi olarak bir proje ekibi kurduk. Bu noktada destek isteyen esnaf kardeşlerimiz olursa, biz onlara her zaman destek olmaya hazırız. Çiftçiler için, küçük esnaflar için önemli projeler var. Kendimizi yenilememiz lazım. Seyit Harun Projesi'ni tamamladık. 2015 yılında bu bölgeyi açmaya başlayacağız. Seydişehir'e yakışır bir mekan olmasını arzu ediyoruz." şeklinde konuştu.

Açılışa katılan vatandaşlara ikramlarda bulunan Gürbüz Etli Ekmek yetkilileri ürünlerinin kalitesini vatandaşlarla tanıtma fırsatı buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar