KONUK, BAŞKAN TUTAL'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ


​Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.

Seydişehir'in Konya'da müstesna bir yer olduğunu ifade eden Başkan Recep Konuk, önemli atılımların altına imza atmak istediklerini dile getirdi. Pankobirlik Başkanı Konuk, ziyaretinde zorlukların çözmek için var olduğunu dile getirerek, zaman zaman engellerle karşılaşılsa da güzel sonuçlara ulaşılacağını, imkânları Başkan Mehmet Tutal ile beraber değerlendireceklerini ve  yatırım yapmak için çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

"İnsanımıza hizmet etmek zorundayız" diyen Konuk, Türkiye'nin gözbebeği Torku'nun bölgeyle birlikte gelişecek bir idealleri olduğunu ve bir sinerji oluşturulması gerektiğini kaydetti.

Seydişehir-Antalya çevre yolundan günlük ortalama 5 bin civarında aracın geçtiğini belirten Başkan Mehmet Tutal, bölgeye yapılacak yatırımların önem arz ettiğini dile getirerek, "Hükümetimizden, bakanlarımızdan bir şeyler beklemeden önce biz projeler ile karşılarına çıkmalıyız. Hazırlık yapıp, projeler ile çıkış yapmalıyız. Üzerimizde 65 bin hemşerimizin vebali var; çok çalışmalı bölgemizin ekonomik ve sosyal yapısını güçlendirmeliyiz. Seydişehir'de termal, sanayi, tarım, meyve ağaçları ve farklı konseptlerde projelerimiz var." dedi.

Seydişehir'de yatırımların arttırılması gerektiğini de ifade eden Başkan Tutal, ilçenin potansiyelinin yüksek olduğunu dile getirerek, ziyaretlerinden dolayı Recep Konuk'a teşekkür etti.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar